1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (0 kişi oy verdi)
Loading...

Tuvalet neden tıkanır?
Tuvalet kağıtlarının yoğun kullanılması tuvalet tıkanıklarının en basit sebebidir. Bunlar 4-5 kat olarak kalın bir şekilde kullanıldığında erimeyip kalın bir tabaka oluşturarak gider içinde bir yere takılıp kalırlar. Zamanla aynı yerde kalın bir tabaka oluşturarak o kısımda daralan bir yapı oluşturmaktadır ve tıkanıklıklara yol açmaktadır. Bunun dışında klozetlere atılan hijyenik pedler, ıslak mendiller, temizlik için kullanılan koku ve jellerin tuvalet giderine düşmesi, bez parçaları ve özellikle evde olan çocukların oyun amaçlı tuvalete attığı oyuncaklar, elektrikli süpürgelerin toz torbalarının tuvalete boşaltılması gibi sebeplerle bu tıkanıklıklar meydana gelmektedir.

Tuvalet tıkanması nasıl açılır?
Tuvalet tıkandığında evde hemen hemen herkesin denediği bilinen birkaç yöntem vardır.
Bunlar, pompa kullanarak açmak, sivri ve uzun aletler ile açmak, kanal teli kullanarak açmak, kostik ve tuz ruhu gibi kimyasal ürünlerle tıkanıklığa sebep veren nesneleri eritmeye çalışarak açmak gibi. Bunlar bazen geçici olarak tıkanıklığı açabilir ama tekrar bir tuvalet kağıdı atıldığında bile aynı tıkanıklık meydana gelebilir. Pompa kullanmak veya kanal teli gibi uzun aletler kullanmak tıkanıklığı daha ileriye itebilir ve işi daha da zorlaştırabilir. Ayrıca kimyasalların sağlığınızı kötü etkilemesi de sizler için zararlı bir durumdur.
Böyle bir tıkanıklık yaşadığınızda mutlaka profesyonellerden yardım almanızı öneriyoruz.Tuvalet tıkanıklıkları sırasında bir çok mikrop tuvaletiniz de olacağından sizler açısından oldukça tehlikelidir. Bizim gibi profesyonel ekipler, robot makineler ve kameralı cihazlar yardımıyla boru tıkanıklarını, kırma dökme yapmadan  sorunsuz bir şekilde çözecektir. Kırma yapmadan olamayacak durumda olan bir bölge ise yeri tıkalı yeri kamera ile belirleyerek nokta atışı ile tek bir yer kırılarak sorun çözüme kavuşturulur. Buda zaman, maliyet ve temizlik açısından sizlere avantaj sağlamaktadır.

 

BATI TESİSAT OLARAK NERELERDE HİZMET VERİYORUZ.?

BABAESKİ LÜLEBURGAZ VİZE SARAY KAPAKLI ÇERKEZKÖY ÇORLU TEKİRDAĞ SİLİVRİ ve TÜM KÖYLERİNE HİZMET VERMEKTEYİZ.

 ÇALIŞMA SAATLERİMİZ NEDİR?

 Profesyonel ve Eğitimli Kadromuz İle Siz değerli Müşterilerimize 7-24 HİZMET VERMEKTEN

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment