1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (0 kişi oy verdi)
Loading...

Lüleburgaz Su Tesisatçısı

Kırma dökme işlemi gerçekleştirmeden kameralı robot cihaz ile su kaçağı tespiti ve tıkanıklık işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Yapmış olduğumuz çalışmaları buraya tıklayarak Youtube adresimizden izleyebilirsiniz.


Lüleburgaz’da su sızıntılarından, su kaçaklarından şikayeti olan tüm müşterilerimiz bizlere ulaşabilir.. Eğer dairenizde su kaçağı olduğunu düşünüyorsunuz (damlama, rutubetlenme, koku gibi şüpheleriniz varsa) bizi arayıp randevu alabilir ve en kısa sürede sorunlarınıza yanıt bulup probleminizi çözebilirsiniz. Firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir ve kırmadan dökmeden 30 dk gibi kısa bir sürede işlemi tamamlamaktadır.


Evinizde, iş yerinizde, binanızda su kaçağı olduğunu nasıl anlarsınız?

  1. Dairenin tavanında sarı lekeler görülebilir,
  2. Zeminden pis kokular gelebilir,
  3. Boyalar kabarabilir hatta dökülmeler görülebilir,
  4. Duvarınızda rutubetlenme görebilirsiniz,
  5. Zemin ahşap ise şişmeler meydana gelebilir.
  6. Musluklarını kapalı iken su sayacınız dönüyorsa.
  7. Banyo tavanlarında kabarmalar dökülmeler var ise.
  8. Kombinizin su seviyesinde sürekli düşmeler oluyor.

Bu tip belirtiler gözlemlediyseniz mutlaka tesisatçı firmalara başvurmanız gerekir. Çoğu zaman sizin dairenizdeki sızıntılar alt katın tavanında belirtiler meydana getirir. Böyle bir durumda vananızı kapatıp sızıntının soğuk su ana hattından olup olmadığını anlayabilirsiniz ancak bunu tespit etmek sizin için hiç bir önem arz etmez, yine bir tesisatçı firmaya başvurmalısınız.

Su Kaçağı Neden Olur?

Su kaçaklarında kullanıcı hatalı durumlar yok denecek kadar azdır. Kaçağın oluşmasında en başat faktör binanın tesisatın yapıldığı süreçte ustanın hata yapmış olması veya kullanılan malzemenin kalitesiz olmasıdır. Ustadan kaynaklı bir problemse su kaçağı kendisini kısa sürede gösterir, ancak sızıntı malzemenin kalitesizliğinden kaynaklı ise bu uzun vadede gelişmiş bir problemdir. Kalitesiz malzemeler bir süre sonra aşınmakta ve aşınan kısımda sızıntıya neden olabilecek delikler meydana gelmektedir. Diğer bir kötü yanı ise aşınmalar sonucu boruda bunların birikmesiyle borunun tıkanmasıdır. İkisi de istenmeyen bir sorundur yani buradan anlıyoruz ki tesisat işlerinde kullanılan malzeme en önemli etken.

Su Kaçağından Nasıl Kurtulabilirim?

Su kaçağından kurtulmanın tek çaresi tesisatçı bir firma çağırmaktır. Nasıl ki ameliyatı sadece doktor yapabiliyorsa, binayı mimar çiziyorsa, sudan sebepleri de tesisatçı çözmelidir.

  • “Ben tesisatçı çağırdım evi kırdı, döktü, pis bıraktı” en sık duyduğumuz cümlelerden birisi. Çağıracağınız tesisatçıyı iyi araştırmalısınız. Eski tip yöntemler mi kullanıyor yoksa bizim gibi kaçağı noktasal olarak bulabilen cihazlara mı sahip bunu açıkça sormalısınız.
  • “Geçen su kaçağı vardı yaptırdım aynı yerden kaçak oldu” diye dert yananlara misafir olduk. Evet su kaçağı tespitinden sonra önemli olan husus tamiratta kullanılan malzemedir. Eğer onarımda kullanılan malzeme kalitesizse basınçlı gelen su tamir edilmiş yerde tahribata yol açar ve kaçak tekrar eder.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti 

Geçmişte kırılıp dökülerek yapılan veya gözle tespit edilmeye çalışılan su kaçağı günümüzde bu işe gönül vermiş ekibimiz ve teknolojinin gelişmesiyle en son cihazlar yardımı ile kırmadan su kaçağı tespiti mevcut hale geldi.

Su kaçağı tespit cihazı teknolojinin tüm imkanları ile tasarlandığı için su kaçağı bulma işlemi evlerinizi kırıp dökmeden kolaylıkla yapılıyor. Kaçak su tespitinin en önemli noktası kaçağın bulunduğu alanda herhangi bir yıkım işlemi olmamasıdır.

Kaçak su tespit edilemediği takdirde daha büyük sorunlara yol açmakta. Kırmadan su kaçağı tespiti ile hem siz müşterilerimizi masraftan kurtarıyor hem de zaman kaybı yaşamadan sorunlarınızı çözüyoruz. Komşularınıza rahatsızlık vermeden sizleri maddi manevi zarardan kurtarmak adına çalışıyoruz. Biz BATI TESİSAT olarak müşteri memnuniyeti için kendimizi geliştirip sürekli yenilikçi adımlarla işimizi profesyonelce yapıyoruz.

Batı Tesisat sorununuzu nasıl çözer?

Öncelikle 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaramızdan veya sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşırsınız. Sizinle görüşme sağlayacak yetkili arkadaşımızdan randevu talep edersiniz ve uygun bir gün, uygun bir saatte randevunuzu alırsınız. Daha sonra randevu saatinde servisimiz su kaçağının bulunduğu ev veya iş yerinizde hazır bulunur. İşlem çok kısa sürecektir, robotlu kameralı cihazlarımız noktasal olarak kaçağın olduğu bölgeyi tespit eder. Noktasal olarak diyoruz ve abartmıyoruz, sızıntının meydana geldiği noktanın yerini daha elimizi sürmeden buluyoruz. Sonrasında küçük çaplı bir işlemle kaçağın olduğu boru kısmına ulaşıyoruz ve kaliteli malzemelerimizle tamiratı gerçekleştiriyoruz. Bu işlem ise ortalama 30 dakika kadar zamanımızı almaktadır. Kısacası sektörün gözdesi Batı Tesisat bu işi hızlı, titiz, kaliteli ve ekonomik olarak yaptırabileceğiniz bir firmadır.

 

BATI TESİSAT OLARAK NERELERDE HİZMET VERİYORUZ.?

LÜLEBURGAZ VİZE SARAY KAPAKLI ÇERKEZKÖY ÇORLU TEKİRDAĞ SİLİVRİ ve TÜM KÖYLERİNE HİZMET VERMEKTEYİZ.

 ÇALIŞMA SAATLERİMİZ NEDİR?

 Profesyonel ve Eğitimli Kadromuz İle Siz değerli Müşterilerimize 7-24 HİZMET VERMEKTEN Gurur Duyarız

 

05417372266

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment