1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (0 kişi oy verdi)
Loading...

Muratlı’da Tesisatın Sesiyiz

 

Su Kaçağı Nedir ?

Su kaçağı gider hatlarına dökülen pis ve temiz suyun, belirli nedenlerden dolayı borularda oluşan kırılma ve çatlaklar sonucu borulardan su sızmasıdır. Sızan su ev ve iş yerlerinizde duvarlara, parkelere ve boyalara zarar verecektir.

Su Kaçağı Belirtileri nelerdir ?

 • Duvarların ıslak,nemli,rutubetli olması
 • Boyanın dökülmesi
 • Duvarlarda meydana gelen rutubet
 • Fayanslarda ki derz dolguların açık olması
 • Laminat parkelerin şişmesi
 • Su sayacının musluklar kapalı iken dönmesi
 • Alt katın tavanında sararma, boya dökülmesi gibi belirtiler
 • Kanalizasyonda yaşayan böceklerin ev içinde görülmesi

gibi belirtiler evinizde veya ofisinizde su kaçağı olduğunu gösterir. Bu belirtilerden herhangi birisi mevcutsa diğerlerinin olmasını beklemeden önlem almanız gerekir. Su kaçağı duvarlar içinde geçen borularda meydana geldiği için evde uygulayabileceğiniz basit yöntemler yeni masraflara yol açacaktır. Belirtilerin birisi bile mevcutsa mutlaka bu işi ustasına bırakmalısınız.

BATI TESİSAT Tekirdağ’da 7/24 su kaçağı problemlerinizi çözmek için hazır bulunacaktır.

Su Kaçağı Neden Olur ?

 • Ev ya da ofis alanlarınız , şirketleriniz yapılırken kullanılan malzemeler.
 • Su borularının tıkanması sonucuna bilinçsiz bir şekilde kimyasal madde kullanımı
 • Zemine döşenen boruların şebekeden gelen yüksek basınca maruz kalması.
 • Alt yapının malzemeleri
 • Zamanla boruların çürümeye başlaması.

Noktasal Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır ?

 • Akustik Dinleme : Dinleme cihazımız sayesinde sıcak veya soğuk su kaçağının bulunduğu noktayı doğrudan tespit edebilmekteyiz. Kaçağın yerini noktasal olarak bilmek, işimizi yaparken evde en az zararlı çözümler uygulayabilmemizi sağlar.
 • Kameralı Cihazlar : Özel kameralı cihazlar ile su kaçağının bulunduğu noktayı öngörebilmekteyiz.

Her yöntemin kendine özgü bir sınırı vardır. Kameralı cihazlar ile su kaçağının oluşabileceği yeri belirleyebiliriz, dinleme cihazı bize noktasal olarak kaçağın yerini gösterecektir.

Asla eski tip yöntemlerin uygulanmasını onaylamıyoruz. Kaçağı bulmak için tahmin yoluyla seramiklerinizin boş yere kırılmasını istemezsiniz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti;

Geçmişte kırılıp dökülerek yapılan veya gözle tespit edilmeye çalışılan su kaçağı günümüzde bu işe gönül vermiş ekibimiz ve teknolojinin gelişmesiyle en son cihazlar yardımı ile kırmadan su kaçağı tespiti mevcut hale geldi.

Su kaçağı tespit cihazı teknolojinin tüm imkanları ile tasarlandığı için su kaçağı bulma işlemi evlerinizi kırıp dökmeden kolaylıkla yapılıyor. Kaçak su tespitinin en önemli noktası kaçağın bulunduğu alanda herhangi bir yıkım işlemi olmamasıdır.

Kaçak su tespit edilemediği takdirde daha büyük sorunlara yol açmakta. Kırmadan su kaçağı tespiti ile hem siz müşterilerimizi masraftan kurtarıyor hem de zaman kaybı yaşamadan sorunlarınızı çözüyoruz. Komşularınıza rahatsızlık vermeden sizleri maddi manevi zarardan kurtarmak adına çalışıyoruz. Biz BATI TESİSAT olarak müşteri memnuniyeti için kendimizi geliştirip sürekli yenilikçi adımlarla işimizi profesyonelce yapıyoruz.

Su kaçağı tespiti ; Evdeki su kaçaklarının belirtileri şu şekilde gözlemlenmektedir tavanların sararması küflenmesi pis kokular ve su damlacıklarının bir öbek halinde birikmesi en çok rastladığımız sorunlardır.sizinde su tesisatı kaçağı  şüpheleriniz varsa firmamızı aramanız ve randevu oluşturmanız gerekmektedir yeriniz neresi olursa olsun Tekirdağ çorlu da  su kaçak tespitleri işlerini yapan firmamız batı tesisat her zaman yanınızdadır.. tesisat kaçak kontrolü yaptırmak istiyorsanız bizi aşağıdaki numaralardan arayabilirsiniz..Servisimiz ilk işlem olarak şebeke suyunu kontrol etmektedir sızdırmazlık testleri uygulanır eğer bir sorun var ise akustik dinleme cihazı ile sorunlu bölgeyi tek fayansta bulur ve sadece o bölgede gerçekleştirir. sorun görülmez ise pimaş içi görüntüleme kamera sistemi devreye girer gider içleri lavabo küvet ve ana giderler kontrol edilir sonraki işlem ise  sıcak su ve izolasyon kaçakları için termal görüntüleme kamerası ile kontrol edilir sorunu bulmak adına tüm su tesisat teknolojisini kullanmaktayız ve bu teknolojiyi kullanmak üzere eğitim görmüş personellerimiz sizlere sonsuz ve kalıcı hizmet sağlayacaktır.. Su tespiti yaptıracağınız firmanın su kaçağı tamiri ücretinden ziyade hangi yöntemleri kullandığı yeri açık adresi ve rapor ile beraberinde fatura kesiyor mu? son zamanlarda sektörde yaşanan rehavetle çıkan şahıs firmaları müşterilere yanlış tespit yaparak tekrardan aradıklarında ulaşılamadıkları  görülmüştür bu firmalar google arama motoruna  reklam vererek kısa yoldan para kazanma  gayreti içerisindeler lütfen duyarlı olalım  ve yaptıracağınız işlerde fatura talebinde bulunun  çünkü fatura sizin  garantiniz hakkınızı arayacağınız bir belgedir…   Bir diğer kırmadan su kaçağını bulma yöntemi ise ilaçlı kapatıcılar  bu ilaçları kombi su eksiltmesi kalorifer kaçakları ve temiz su tesisat kaçağı için üretilmiştir ilacın görevi delik olan noktaya ulaştığında hava ile teması anında kristalleşerek deliği kapaması işlemidir bu işlem müşterilerimizin ilk önce aklına yatmasada  uyguladığımız müşterilerimizden  hep olumlu sonuçlar elde ettik hiç bir yer kırılmadan su kaçağını kapatan kimyasal ile sorunu çözmeye kavuşturmak bizim uzmanlık alanımızdır..

 

BATI TESİSAT OLARAK NERELERDE HİZMET VERİYORUZ.?

BABAESKİ LÜLEBURGAZ VİZE MURATLI SARAY KAPAKLI ÇERKEZKÖY ÇORLU TEKİRDAĞ SİLİVRİ ve TÜM KÖYLERİNE HİZMET VERMEKTEYİZ.

 ÇALIŞMA SAATLERİMİZ NEDİR?

 Profesyonel ve Eğitimli Kadromuz İle Siz değerli Müşterilerimize 7-24 HİZMET VERMEKTEN Gurur Duyarız

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment