1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (0 kişi oy verdi)
Loading...

Vize Sıhhi Tesisat

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

Kırma dökme işlemi gerçekleştirmeden kameralı robot cihaz ile su kaçağı tespiti ve tıkanıklık işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Yapmış olduğumuz çalışmaları buraya tıklayarak Youtube adresimizden izleyebilirsiniz.


 

Hiç bir kırma dökme işlemi olmadan su kaçağı tespiti, tüm tıkanıklık işlemleri, ısıtma sistemleri söz konusu ise Batı Tesisat 7 gün 24 saat iş başında.Biz Batı tesisat olarak siz müşterilerimize sonsuz hizmet vermekten gurur duyarız.

Sıhhi tesisat konusunda bir fikir sahibi olduktan sonra evlerde, iş yerlerinde, fabrikalarda ve devlet dairelerinde arızanızın bilincinde olarak bizi çekinmeden arayabileceksiniz.

 1. Doğal gaz tesisatı,
 2. Petek temizliği
 3. Isıtma tesisatı
 4. Temiz ve pis su tesisatı
 5. Daire tesisatı
 6. Noktasal su kaçağı tespiti
 7. Kameralı su kaçağı tespiti
 8. Tıkanıklık açma
 9. Kameralı robot cihazlar ile kırmadan dökmeden tıkanıklık açma
 10. İş yeri ve fabrika tesisatı

gibi bir çok konuda bizden yardım almak amacıyla veya servisimizden yararlanma amacıyla bizlere çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Batı Tesisat’a 7 gün 24 saat telefon numaramız dan veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz, randevu saatini siz belirliyorsunuz ve biz de tam olarak randevu saatimizde kapınıza geliyoruz. Kırmadan, dökmeden, robotlu, kameralı cihazlar ile tüm tıkanıklık işlemlerinizi, tüm tesisat işlemlerinizi ve ısıtma sistemleri işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Gelelim bilgilendirme aşamasına;

 • Sıhhi tesisat nedir?

Bir kuyudan veya kaynaktan elde edilen suyun, binalara ve dairelere iletilmesi, kullanım sonucunda elde edilen atık suyun ise dışarı atılması sırasında gerekli olan tüm boru hatları ağına sıhhi tesisat denir.

Temiz suyu günlük hayatın her alanında kullanırız ve yaşam için de vazgeçilmezdir. Bilim insanlarına göre insanlar susuz ancak 7 gün hayatta kalabilmektedir. Yalnızca insanlar için de değil tüm canlılar için, hayatın devamlılığı için temiz su her zaman şarttır. Doğal yollarla veya çeşitli sistemlerle kuyulardan çıkarılmakta, barajlarda biriktirilmekte veya farklı ülkelerden borularla ithal edilmekte olan su, kullanım alanlarımıza (ev, iş yerleri, sokak, banyo, mutfak) da temiz bir şekilde iletilmeli. Ülkemizde bu görevi hanelerin girişine kadar Devlet Su İşleri ve belediyeler üstlenmiştir. Peki binalara ve binalardan dairelere dağıtımında kim görevlidir diye sorarsanız, işte o kısım bizi ilgilendirmekte.

Sıhhi tesisat konusunda yapılan her işlem insan sağlığı düşünülerek yapılmalıdır. Örneğin baştan savma bir şekilde gider borusu döşenmesi giderin tıkanmasına ve tıkalı alanda mikroorganizma faaliyeti sonucu insan sağlığına zarar verecektir. Kullanılacak olan borular özenle seçilmeli son ar-ge çalışmaları dikkate alınmalıdır. Örneğin eskiden kullanılan pik borular paslanıp aşınabilir bir yapıda, asbest çimento borular ise kanserojen madde içermekte idi. Hal böyle olunca yapılan çalışmalar ile günümüzde plastik borular üretilip kullanılmaya başlandı.

Daha önce belirttiğimiz gibi sıhhi tesisat konusunda önce sağlık dikkate alınmalı ve titiz bir şekilde çalışılmalı.

Sıhhi tesisata dair bir kaç soru – cevap yapalım;

 1. Sıhhi tesisat boruları döşenirken nelere dikkat edilmelidir?Borular döşenirken gelecekte oluşabilecek bir probleme karşı kolay ulaşılabilir yerlere konumlandırılmalı.Borular dışarıdan geçiyorsa izole edilmeli ve kış aylarında donmaktan korunmalıdır.Açıkta bulunan boruların sabitlenmesi gerekmektedir.Kullanılacak tesisat malzemeleri seçilirken insan sağlığı esas alınmalıdır.Sıhhi tesisatta asıl amaç dairelere suyun iletilmesi olduğu için, tüm hanelere suyun ulaştığından emin olunmalıdır.Suyun çeşitli sebeplerle (belediye alt yapısı vb.) basınçsız geldiği binalarda hidrofor kullanılmalıdır.
 2. Sıhhi tesisat malzemeleri nelerdir? Sayaç filtresi Dizayn atık su borusu Basmalı lavabo sifonu Lavabo evye sifonu Geniş ağızlı metal  eyve süzgeci Lavabo montaj vidası.

 

Batı tesisat olarak tüm arıza işlemlerinizi yapıyoruz.Alanında uzmanlaşmış kadromuz ile siz müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.Bizlere Google arama motorundan veya Whatsaap ihbar hattımızdan instagram ve aşağıda yazan numaralardan ulaşabilirsiniz.

BATI TESİSAT OLARAK NERELERDE HİZMET VERİYORUZ.?

 VİZE SARAY KAPAKLI ÇERKEZKÖY ÇORLU TEKİRDAĞ SİLİVRİ ve TÜM KÖYLERİNE HİZMET VERMEKTEYİZ.

 ÇALIŞMA SAATLERİMİZ NEDİR?

 Profesyonel ve Eğitimli Kadromuz İle Siz değerli Müşterilerimize 7-24 HİZMET VERMEKTEN Gurur Duyarız

 


Tesisata dair en güncel servis hizmetini ayağınıza getiriyoruz, Batı Tesisat ailesini takipte kalın!

Batı tesisat ekibinin uzmanlaşmış kadrosu bu işin eğitimini almış yenilikçiliğe açık ve her zaman müşteri memnuniyetini hayat felsefesi haline getirmiş bireylerdir.Biz teknoloji takip edip gerekli cihazlar ile sizlere tesisat alanında yardım ediyoruz.Arayın mutlu olun.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment