1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 kişi oy verdi, Ortalama: 4,67)
Loading...

 SU KAÇAĞI TESPİTİ

1)Su kaçağı belirtileri nelerdir?

2)su kaçağı olduğunu nasıl anlayabiliriz?

3)Neden su kaçağı tespitinden faydalanmalıyız?

4)Bunun için neden batı tesisat demeliyiz ?

 SU KAÇAĞI BELİRTİLERİ

Su Sızıntısı Örneği

Çorlu su kaçağı  evinizin veya iş yerinizi her hangi bir yerinde rutubet ve nemlenme gibi sorunların karşınıza çıkabilir.Bu pis bir görüntüyü, su sızıntısına ve kokuya sebep olur bunların önüne su kaçağı tespiti yaparak geçilir.Bu konuda ücretsiz bilgi almak için bize telefon numaralarımızdan veya sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.Yan tarafta ki yapmış olduğumuz işten örnek vererek daha açık bir şekilde görsellerle anlatmaya çalışalım.Evin sadece bir odasında çok kötü koku olduğu gerekçesi ile komşusu tavsiyesi ile bize ulaştı, gelip bakar mısınız acaba neden kaynaklanıyor diye. Bizden gerekli ekipmanları alarak müşterimizin evine gittik sorunun banyodan çok az sızıntı yüzünden kaynaklandığını dile getirdik.Müşterilerimizin evim pislenecek , zamanımızı çok alır mı , çok ses olur mu, komşularımız rahatsız olur mu gibi kaygıları önüne şu şekilde geçtik noktasal su kaçağı tespit cihazımızın yerini belirledik sonrasında bir karış mesafede bir alanda su kaçağı bulundu , kırma

işlemi yapıldı su kaçağı bulunduğu yer onarıldı ve sorunu giderildi kırdığımız bölgenin temizliği tamiratını yaptık . Bu sürede 30 dakika sürdü müşterimizin memnuniyeti bizim için en büyük mutluluktur.

www.batıtesisat.com

SU KAÇAĞI OLDUĞUNU NASIL ANLAYABİLİRİZ ?

Çorlu Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağının oluşmasında ki sebepler ;su tesisatının geçtiği bir yere çivi çakılması , rutubet olması , tesisatının  eski olması , darbe alması , üst komşumuzun evinden sizin tavanda su birikintisi veya damlacık oluşması , duvarlarda nem veya rutubet oluşması , su sayacınızın su vanaları kapalı olmasına rağmen hala su sayacının dönmesi , evinizin veya iş yerinizin temelinde zarar verebilecek göllenmeler in ve çamurların oluşması , bu gibi sorunlar bina içerisinde veya dışarısından oluşabilir.Bunların önüne noktasal su kaçağı tespiti ile geçilebilir.Bu da sizin için kar sağlar nasıl mı sorusunu duyar gibiyim.Su faturasının düşük gelmesine ,küf oluşmasına ve tabi ki binanızın temelinde zarar vermemesine kadar uzanır . Buna benzer sorunlarınız ve ya sorularınız var ise telefon , yorum veya mail yolu ile ulaşıp ücretsiz bilgi alabilir ve keşiflerimizden  faydalanabilirsiniz.

NEDEN SU KAÇAĞI TESPİTİNDEN FAYDALANMALIYIM?

sıhhi tesisattaki hatalar

Neden su kaçağı tespitinden faydalanmalıyım diyorsanız .Atasözlerimizden yola çıkalımSU AKAR YOLUNU BULUR“kelimesi bize sıhhi tesisatta şunu ifade eder su sızıntısını nereden geldiğini sadece bakarak bulmalıyız.Bunun için tesisatın geçtiği yerleri kırarak bulmalısınız ki kaçağı görebilesiniz bazen bu da yeterli olmuyor basıncın düşük olduğu yerlerde su birikintisi göremeyebilirsiniz.BATI TESİSAT bu konuda devreye giriyor ve siz müşterilerimize diyoruz ki her yeri kırmayın tesisatın geçtiği yerleri kırıp evi berbat etmeyin ekstra zaman ve ücret ödemeyin . Önce bizden bilgi alın nokta atışı ile noktasal su kaçağı tespit cihazımızla gelip kırma dökme yapmadan su kaçağımızı bulup onarıp teslim edelim. 

 

 

 

 

 Akıllı Robotla Su Kaçağı Tespiti ve Onarılması

Su kaçağı tespit cihazı

Borulardan sızan fakat tam olarak nere olduğu belli olmayan ve nemli ya da ıslak kısımlar üzerinden ilerleyerek sizler de tahminlerde bulunabilirsiniz. Vanaları kapatın ve su sayacınızın kendi halinde bile su kaçağından dolayı ne kadar hızlı döndüğüne gözlerinizle şahit olun. Eğer sayaçlarda bir hareket ya da tepki olmuyor ise atık su borularda bir kaçak olabileceği şüphesi daha ağır basmaktadır.

Fakat ne her sebeple olursa olsun risk almadan herhangi bir firmanın robotla su kaçağı tespiti hizmetinden kısa süre içerisinde yararlanmanız gerektiğinin farkında olabileceksiniz. Çünkü bu iş ne şakaya gelmekte olup ne de şüphe ile hareket edilebilecek bir durumdur. Temiz su borularının kullanım süreleri diğer tesisat türevlerine göre çok daha kısa olmaktadır. Eğer bunun Su kaçağı bulma yanında kalitesiz malzemeler ve işçilik konusunda profesyonellik derecesinin düşük olması bu kısımlarda sıkıntılar çekmenize neden olabilir. Herkesin ev ve iş yerinde görülmekte olan bu mesela su tesisatının olduğu her yerde görülebilir.

KAYNAK MAKİNESİ

Fakat burada sorulması gereken asıl soru ufak bir su sızıntısı yüzünden tüm fayans, fayans ve duvarların kırılması mı gerekmektedir? Cevap olarak kesinlikle hayır demekle kalmayıp, işlemleri sizlere sıralayalım. Öncelikle bulunduğunuz bölgeye yakın bir profesyonel su tesisat firmasına ulaşmanız atmanız gereken ilk adım olmalıdır. Ve daha sonra çalışma sistemlerinde robotla su kaçağı tespiti yapabilecek teknolojik cihazları kullanıyor olmaları sormanız gereken ilk soru olmalıdır. Tavanda dökülmeler, sıvaların kötü bir şekilde kabarması, alt kat komşularına ilerleyen sorunlar, artan su faturaları, kötü kokular gibi hemen hemen tüm bu sorunların tek cevabı su kaçağıdır.

SU KAÇAĞI TESPİTİ NASIL YAPILIR?

Batı tesisat ailesi olarak siz değerli müşterileriniz için ilerleyen teknoloji takip edip en güncel makinelerimiz ve profesyonel ekibimiz ile siz müşterilerimizin evlerine, iş yerlerine zarar vermeden su kaçağı tespitini gerçekleştiriyoruz. Bu işlemi en kısa zamanda gerçekleştirip tüm müşterilerimize sonuç odaklı çalışmalarımız hakkında bilgilendirmeler yapıyoruz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment